BeeWiser nabízí intuitivní ovládání


K platformám, které umožňují vytvářet e-learningové moduly, patří aplikace BeeWiser, kterou vyvinula firma StringData. V rámci partnerství poskytla tato společnost program k užívání Asociaci profesionálních obchodníků (APO). Členové asociace ji budou využívat pro přístup jednak k vlastním školícím materiálům sdružení, jednak k vybraným e-kurzům společnosti. Samozřejmostí je možnost vytvoření si vlastního učebního materiálu členy APO. Přístupové heslo do aplikace obdrží každý z členů asociace na svůj e-mail.

Platforma BeeWiser patří k těm, které jsou dostupné přes internet, přičemž je možné, aby ji současně používalo neomezené množství klientů. K dispozici je nastavitelné uživatelské prostředí. „Každý uživatel má v programu svůj osobní profil a může i komunikovat se svými kolegy,“ upřesňuje Jiří Sobotík ze společnosti StringData a dodává: „Mezi práva, která se mohou jednotlivcům přiřadit, patří čtení materiálů, zpráva kurzů, nebo možnost modifikace prezentací.“ Aplikace má dvě menu, jedno umožňuje získat informace o Beewiseru, druhé slouží k osobnímu nastavení a k přístupu k tréninkům. Po přihlášení se objeví nástěnka, kde se nalézají informace o aktuálním dění, nebo třeba požadavky na splnění kurzů a další informace.
 
Správce aplikace může vytvořit libovolné množství tréninků, které mohou být certifikovány. Samozřejmostí je možnost umístění interaktivních prvků, multimediálních souborů a také testu znalostí. Program podporuje MS Word, Excel, PowerPoint a další programy včetně SCORM tréningu. Samotné tréninky se mohou vytvářet přímo v BeeWiseru, nebo v PowerPointu a jednoduše nahrát do aplikace. Součástí modulu jsou i statistiky přístupů. „S aplikací BeeWiser jsme velmi spokojeni, neboť umožňuje intuitivní ovládání,“ říká Mgr. Petra Grimová, výkonná ředitelka Asociace profesionálních obchodníků a dodává: „Věříme, že vědomosti takto získané budou pro naše členy přínosem v jejich profesionální kariéře.“

Mgr. Jana Hrdá

 

Více na: apo.beewiser.com

 

 

Komentáře nejsou povoleny.