Co je projekt BESST – Leonardo da Vinci?

Hlavní cíl projektu BESST (Business Ethics and Soft Skills of Traders) je přenos a sdílení zkušeností v etických standardech obchodování mezi partnery  z těchto zemí: Česká republika (vedoucí partner), Bulharsko, Slovensko, Slovinsko a Německo (dva partneři).

Projekt chce dosáhnout partnertsví mezi organizacemi  v oblasti školení byznys etiky a komunikace ve vztahu zákazník a klient. Výstupem projektu je zvýšit povědomí o vzdělání v oblasti etiky obchodování mezi cílovými skupinami. jednotlivých partnerů. Spolupráce mezi partnery je podporována identifikací a rozvojem kódů chování v obchodním světě.

Hlavním cílem projektu je implementace tématu projektu na mezinárodních partnerských setkáních.  Vedlejším produktem je vytvoření e-learningové aplikace, která bude v oblasti etiky vzdělávat.  Výsledkem projektu bude zpráva, která bude shrnovat aplikované postupy, příklady dobré praxe a potencionální problémy, se kterými se setkali partneři v průběhu setkání. Všechny výstupy budou prezentovány na CD. Součástí e-learningové aplikace budou  kurzy, kterými přispěje každý z partnerů k dané tématice. Projekt bude trvat 2 roky, během nichž bude realizováno  5 mezinárodních setkáních v partnerských zemí a bude diskutován přenos zkušeností a know-how každého z partnerů.

Připravené kurzy lze nalézt níže na samostatných stánkách. Doporučujeme vždy spustit v celoobrazovkovém režimu kliknutím na první ikonu vlevo dole.

 

měkké dovednosti – test – anglická verze

obchodní etika – kurz – česká verze

Autor: Linde Material Handling Slovenská republika, Slovensko, www.linde-mh.sk  

obchodní etika – test – česká verze

Autor: Linde Material Handling Slovenská republika, Slovensko, www.linde-mh.sk  

měkké dovednosti – kurz – česká verze

Autor: Economic Institute Maribor, Slovinsko http://www.eim-mb.si/en/  

mezikulturní rozdíly – kurz – česká verze

Obsah: Komunikace s klienty a partnery z různých zemích s cílem porozumět mezikulturním rozdílům. Autor: National Center for Informational Service, Pleven, Bulharsko  

obchodná etika – kurz – slovenská verze

Author: Linde Material Handling Slovenská republika, Slovakia, www.linde-mh.sk  

obchodná etika – test – slovenská verze

Author: Linde Material Handling Slovenská republika, Slovakia, www.linde-mh.sk  

obchodní etika – kurz – bulharská verze (етичен кодекс за търговци)

Author: Linde Material Handling Slovenská republika, Slovakia, www.linde-mh.sk  

Komentáře nejsou povoleny.