Volně přístupný kurz obchodní etiky

 

Chcete se dozvědět více o obchodní etice? Níže si může kliknout na volně dostupný kurz o Obchodní etice, který byl připraven v rámci projektu BESST. Projekt BESST vznikl na základě uděleného grantu z Programu celoživvotního učení z projektu partnerství Leonarda da Vinci. Vstup do systému je přes apo.beewiser.com, kde jsou umístěny další e-learningové kurzy z projektu, které se zabývají touto problematikou, a od partnerů APO. Vstup do systému je pouze pro členy APO nebo pro partnery z projektu BESST.

 

Na více jak čtyřiceti slidech se dozvíte, jak je to s hrdostí k vlastní práci nebo třeba zda smíte splnit požadavek zákazníka, který je v rozporu s předpisy. A co dělat v případě, když po vás někdo chce nelegální obchod? Víte o nějaké informaci, která ale není veřejná? Smíte jí použít v obchodě? Jak reagovat na přemrštěné požadavky zákazníka? A jak se chovat v případě lživých informací?


E-learningový kurz obchodní etiky vznikl v rámci projektu BESST, který je podpořen evropským programem Leonardo da Vinci. Úkolem tohoto projektu je zvýšit povědomí o vzdělávání v oblasti etiky obchodování a měkkých dovedností, jež jsou nutné pro začínající společnosti (více o projektu zde).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.