Nové e-learningové kurzy pro členy

Členové Asociace profesionálních obchodníků mají možnost absolvovat nové e-learningové kurzy. Přístupová hesla budou rozeslána v následujících dnech.

Na e-learningové platformě BeeWiser přibyly nové kurzy, které byly vytvořeny v rámci projektu BESST, jejž podpořila Evropská unie z programu Celoživotního vzdělávání Leonardo da Vinci. Můžete se tak těšit na učební e-kurzy z oblasti obchodní etiky, interkulturních rozdílů, nebo na texty zabývající se měkkými dovednostmi, které jsou důležité pro obchodníky. Jsou zde uveřejněny i materiály, které se zaměřují na komunikaci ve vztahu zákazník a klient. Konkrétně můžete zhlédnout prezentaci zabývající se otázkou vnímání obchodníků veřejností. V aplikaci lze nalézt i výsledky výzkumu, který se zabýval vztahem zákazníků vůči obchodníkům. Učební texty jsou nejen v českém jazyce, ale i v angličtině, slovenštině a v jazycích partnerů projektu.

Do aplikace budou mít mimo členů asociace přístup i partneři projektu BESST. Na platformě BeeWiser (více o této aplikaci zde) tak vzniká nová komunita Community BESST – Leonardo da Vinci project, v rámci které lze absolvovat nejenom e-learningové kurzy vytvořené asociací, ale i kurzy partnerů projektu.


Mgr. Jana Hrdá

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.