Rozvíjejte svůj byznys na Pálavě

Vzdělávací a poradenská společnost Skills, hlavní partner společnosti APO, nově otevřela Rezidenci Pavlov, prostor určený firmám a organizacím, které se věnují byznysu. Pro návštěvníky je připravena učebna, ale také degustační místnost a sklep.

Rezidence Pavlov leží ve vinařské obci Pavlov, v krásném prostředí Pálavy. Kulisa zdejší přírody a památek je zárukou příjemně stráveného času během firemního, nebo pracovního setkání. Zařízení nabízí veškeré potřebné technické vybavení k pracovním schůzkám, firemním školením, poradám a meetingům.

Součástí rezidence jsou prostory určené k firemním a školicím setkáním, vhodné pro skupiny čítající 10-12 osob. Školicí místnost je plně technicky vybavená plátnem, projektorem, tabulí, flipchartem, audiovizuální technikou, barem a kuchyní. Obsluha pro své hosty zajistí například coffee break, oběd či společenskou večeři.

Kapacita Rezidence Pavlov je až 18 osob, ubytovat se zde může 9 lidí, pro 6 dalších hostů zařízení je nocleh připraven v sousedním penzionu. Návštěvníkům je k dispozici vlastní sklep, společenská degustační místnost a bar.

Penzion osloví návštěvníky, kteří upřednostňují pohodu, dobrá vína, výborné jídlo a prostor pro uzavřenou společnost. Hosté mohou využít služby vlastního sommeliéra a kuchaře, kulturní vyžití zajistí například lidová kapela, kterou lze pozvat přímo do rezidence. Návštěvníci se mohou účastnit řízených degustací a snoubení vín s pokrmy.

Provozovatelé Rezidence Pavlov mají pro své hosty připraveny také programy s aktivitami zaměřenými na poznávání prostředí Pálavy a okolí, jako například teambuilding, turistiku, cykloturistiku, vinařskou turistiku, wellness či poznávání Rakouska.

Pro rezervace kontaktujte: milan.chmelik@vinaslaskou.cz

 

Komentáře nejsou povoleny.