Soutěž Guru obchodu, setkání v Erfurtu a e-learning


Na lednovém setkání Asociace profesionálních obchodníků (APO) se členové a jejich hosté seznámili s plány a vizemi tohoto sdružení v novém roce. Asociace připravuje soutěž Guru obchodu, v rámci mezinárodního projektu BESST chystá setkání v německém Erfurtu, organizuje rozšíření e-learningových kurzů a to ve spolupráci se společnostmi Skills a StringData. V dohledné době také dojde k dalšímu setkání klubu KAM (Key Account Manažerů). Asociace chce i nadále organizovat každý měsíc odborné workshopy, jejichž cílem je napomoci obchodníkům zkvalitnit jejich práci. K plánům sdružení patří i uspořádání výjezdního zasedání na jižní Moravě.  
V rámci soutěže Guru obchodu chce APO oslovit stovku nejvlivnějších firem z B2B oblasti, aby nominovali své nejschopnější obchodníky. Ti pak budou prezentováni ve společném almanachu a to krátkým textem, ve kterém prozradí klíčová tajemství svého úspěchu. Celá soutěž vyvrcholí na podzim 2013 a její průběh bude doprovázen výzkumem a konferencí na dané téma. Organizátoři připravují zaštítění celé soutěže silným komerčním partnerem.
Ve dnech 21. a 22. května 2013 je plánováno setkání APO se členy německé Průmyslové a obchodní komory (Industrie und Handelskammer Erfurt) v Erfurtu a to v rámci mezinárodního projektu BESST, přičemž asociace nabízí ještě volná místa na tuto akci.  Společné schůzky se budou účastnit i zástupci ze slovinského Mariboru  (Economic Institute Maribor, Economic Research and Entrepreneurship),  bulharského města Pleven (National Center for Informational Service). Projekt BESST je zaměřen na tvorbu e-learningového vzdělávacího kurzu pro obchodníky a je podpořen evropským programem Leonardo da Vinci.


-JH-   

Fotogalerie z akce:

 

 

Komentáře nejsou povoleny.