Touax novým partnerem APO


Společnost Touax se stala partnerem Asociace profesionálních obchodníků. Její divize Modulové stavby projektuje, průmyslově vyrábí a staví objekty stavebnicovým systémem modulů. Společnost nabízí formou pronájmu nebo prodeje široké rozpětí modulových staveb, jež jsou flexibilní, variabilní, estetické, rychle realizovatelné, investičně výhodné a splňují nejvyšší standardy, co se týče bezpečnosti, stavebních předpisů a ochrany životního prostředí.


Divize Modulové stavby v České republice a na Slovensku disponuje výrobním závodem s centrem výzkumu a vývoje. V jejích pěti pobočkách pracuje 264 zaměstnanců. Celosvětově má celá divize tři výrobní závody a dvě centra výzkumu a vývoje a ve 48 pobočkách zaměstnává 850 zaměstnanců.


Skupina Touax, založená za Napoleona III., je akciovou společností řízenou již čtvrtou generací rodiny zakladatele. Firma se pyšní jedinečnou stabilitou a dlouhou historií podloženou výsledky a růstem od roku 1854. Skupina Touax je kótovaná již více než 100 let na francouzské burze cenných papírů.


-JH-
 

 

Komentáře nejsou povoleny.