Významný partner APO

Významným dotačním partner Asociace profesionálních obchodníků, o.s. (APO) se stala společnost Linde Material Handling Česká republika s.r.o., která se rozhodla podílet a spolupracovat na analýze vztahu a potřeb zákazníka a obchodníka. Příprava a studie této analýzy byla vytvořena na konci roku 2011. Na základě této studie dojde v první polovině roku 2012 k celostátnímu výzkumu mezi obchodníky ČR.

 

Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

  • Linde Material Handling Česká republika s.r.o. dodává nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradní díly a regály a regálové systémy na míru, poskytuje autorizovaný servis vozíků a komplexní služby a poradenství v oblasti manipulační techniky, navrhuje optimalizaci flotily a logistická řešení.
  • Značka manipulační techniky Linde byla od roku 1990 na českém trhu výhradně zastupována firmou Liftec Global, kterou v roce 2003 převzal německý koncern Linde AG. Na slovenském trhu zajišťuje stejné obchodní aktivity společnost Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.
  • V roce 2006 se celá divize Material Handling od koncernu Linde AG osamostatnila pod názvem KION Group a byla převzata investičními společnostmi Kohlberg Kravis Roberts & Co. a Goldmann Sachs Capital Partners. Rok 2006 byl pro LMH ČR a naše zákazníky významný také v tom, že jsme se stali držitelem certifikátu pro systém managementu jakosti dle EN ISO 9001:2000 pro obor platnosti Nákup a prodej manipulační techniky včetně poprodejních služeb.
  • Hlavní sídlo společnosti Linde Material Handling Česká republika s.r.o. ČR je v Praze, kde je také umístěno centrální servisní středisko. Hustá síť prodejních a servisních poboček plně pokrývá celé území České republiky. Naše ostravská pobočka má navíc rozsáhlé servisní a skladové zázemí a specializuje se na pronájem a prodej použitých vozíků. Na jižní Moravě máme navíc specializovanou servisní dílnu ve Velkých Bílovicích.
  • V červnu 2008 byla otevřena pobočka Linde v Teplicích, zaměřená na podporu servisu v regionu a pronájem vysokozdvižných vozíků. Stejně jako v Ostravě a Velkých Bílovicích, i tato pobočka disponuje svojí pronájemní flotilou a skladem náhradních dílů. Na naší centrále v Praze a na pobočkách (Ostrava, Velké Bílovice a Teplice) navíc naleznete prodejnu spotřebního zboží (Linde Shop). Zboží z Linde Shopu, například kvalitní motorový olej, nemrznoucí směsi, sady klíčů či jiné pracovní pomůcky a doplňky, můžete výhodně nakoupit osobně na místě či ještě rychleji přímo objednat z našich webových stránek. Stačí pouze vyplnit objednávkový formulář a vybrané zboží Vám bude zasláno na dobírku.
  • Linde Material Handling ČR je nejen zkušeným dodavatelem a expertem na manipulační techniku, poskytovatelem komplexních poprodejních služeb a řešitelem logistických problémů, ale především spolehlivým partnerem, který je Vám vždy nablízku.

 

Komentáře nejsou povoleny.